Koukám, že píšu vždycky v pondělí. Ani nevím, čím to je. Obvykle chci napsat něco o víkendu, ale většinou se k tomu nakonec nějak nedostanu, ačkoliv o víkendu se toho obvykle děje víc než přes týden. Šly jsme s holkama na mnohými opěvovaný film Once, ale ... nám se to nelíbilo... :-(. To film Realismus, který dávali minulou sobotu v rámci festivalu japonského filmu v Lucerně byl mnohem zajímavější, propracovanější, vtipnější, logičtější ... a vůbec... jak říkala Katka, u Once by stačilo udělat soundtrack a to kolem si mohli odpustit. Nevybavuje se mi žádný výjimečný záběr nebo myšlenka, která by mě zaujala. Nevím, čekala jsem víc...
Co ještě? Pomalu postupuju při vyjednávání s úřady a jinými podobnými organizacemi - T-mobile mi nechce zaplatit, co mi protelefonovali zloději, tak si s nima ještě trochu dopisuju, musím ještě nechat rozmnožit klíče, vyřešit auto, které má zamčený volant bezpečnostní tyčí, od které nemám klíč... zato ho možná mají maročtí zloději v Barceloně, nechat provést revizi kotle, koupit touster, nechat opravit dvířka od myčky (z Koryny se jim navíc nechce přijet až do Milovic, že je to daleko. Zajímavé. Prý ať se mi na to podívá "nějaký mužský". Ze strany Koryny to je docela originální přístup, zvlášť když je kuchyň ještě v záruce). Musím udělat daňové přiznání. Podat přehled příjmů a výdajů etc. Shromažďuju potvrzení o úrocích, darech apod. Shromažďuju další podklady a účtenky o ukradených věcech pro pojišťovnu, musím vyřídit další spoustu telefonátů... Běžné, každodenní "starosti".
Co ještě? Pomalu postupuju při vyjednávání s úřady a jinými podobnými organizacemi - T-mobile mi nechce zaplatit, co mi protelefonovali zloději, tak si s nima ještě trochu dopisuju, musím ještě nechat rozmnožit klíče, vyřešit auto, které má zamčený volant bezpečnostní tyčí, od které nemám klíč... zato ho možná mají maročtí zloději v Barceloně, nechat provést revizi kotle, koupit touster, nechat opravit dvířka od myčky (z Koryny se jim navíc nechce přijet až do Milovic, že je to daleko. Zajímavé. Prý ať se mi na to podívá "nějaký mužský". Ze strany Koryny to je docela originální přístup, zvlášť když je kuchyň ještě v záruce). Musím udělat daňové přiznání. Podat přehled příjmů a výdajů etc. Shromažďuju potvrzení o úrocích, darech apod. Shromažďuju další podklady a účtenky o ukradených věcech pro pojišťovnu, musím vyřídit další spoustu telefonátů... Běžné, každodenní "starosti".
Ale taťka už má nový foťák, Panasonic TZ3, to je super. A koupila jsem si novou varnou konvici a je moc hezká. A budu mít stejný foťák jako taťka - Terumi ho objednala z Japonska a budu ho mít za poloviční cenu, za jakou je k dostání tady. A o víkendu pojedu do Amsterdamu :-)
A hlavně: jóga byla včera zase dokonalá. Lucka říkala, že v ajurvédě se rozlišuje mezi léčením a uzdravováním se. Lečí se zvenku. Uzdravování probíhá zevnitř. Záleží na našem rozhodnutí.
A good-bye party uspořádám doma - lidi by se sem měli přijet podívat. Na ty místní zříceniny :-)
Žádné komentáře:
Okomentovat