Ráno se mi podařilo vstát dřív a zacvičit si asi tak 6 pozdravů slunci. A připravila jsem si zdravou snídani - ovesnou kaši s medem a oříšky. To se mi myslím za celou dobu, co jsem v Deloittu (a snídám u počítače), nepodařilo. Je to určitě tím, že jsem byla včera po delší době na nedělní józe s Luckou Königovou - úžasná hodina. Při závěrečné meditaci citovala nebo parafrázovala východní učení: smyslem života je nalézt rovnováhu mezi úsilím a odevzdáním se.
Před Vánoci jsem objevila knížku Petra Hoffmanna Od pramene čínské medicíny. Teď jsem se začetla do prvního dílu Na frekvenci čínské medicíny. Jsem nadšená. Obě jsou výborné. A dává to smysl. Doporučuju všem, všem, všem.
Před Vánoci jsem objevila knížku Petra Hoffmanna Od pramene čínské medicíny. Teď jsem se začetla do prvního dílu Na frekvenci čínské medicíny. Jsem nadšená. Obě jsou výborné. A dává to smysl. Doporučuju všem, všem, všem.
Žádné komentáře:
Okomentovat