pondělí 14. ledna 2008

Mapa Dublinu

Dnes jsem si koupila velkou mapu Dublinu. Až teď jsem si uvědomila, že Google je úplně v centru města a jen kousek od přístavu :-) Ideální umístění. Čím dál víc se těším.

Ráno se mi podařilo vstát dřív a zacvičit si asi tak 6 pozdravů slunci. A připravila jsem si zdravou snídani - ovesnou kaši s medem a oříšky. To se mi myslím za celou dobu, co jsem v Deloittu (a snídám u počítače), nepodařilo. Je to určitě tím, že jsem byla včera po delší době na nedělní józe s Luckou Königovou - úžasná hodina. Při závěrečné meditaci citovala nebo parafrázovala východní učení: smyslem života je nalézt rovnováhu mezi úsilím a odevzdáním se.

Před Vánoci jsem objevila knížku Petra Hoffmanna Od pramene čínské medicíny. Teď jsem se začetla do prvního dílu Na frekvenci čínské medicíny. Jsem nadšená. Obě jsou výborné. A dává to smysl. Doporučuju všem, všem, všem.

Žádné komentáře: