Have a good one! Tak nám přáli řidiči autobusu v San Francisku a Mountain View hezký den. Ani jsem se moc nemusela snažit. Bylo tam krásně!
Než se pustím do psaní, pár fotek pro nedočkavce. A bude jich více...
pondělí 12. května 2008
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat